W rehabilitacji tak jak w każdej innej dyscyplinie potrzebne są pewnego rodzaju zasady, którymi kierują się specjaliści zajmujący się ćwiczeniami z tego obrębu. Pierwszą najistotniejszą zasadą jest fakt, że rehabilitantem nie może być każdy – rehabilitacja dyscyplina do której należy się nadawać, również pod kątem psychicznym jak i fizycznym. Rehabilitant musi posiadać należyte przymiotniki, musi potrafić nawiązać kontakt z pacjentem, to niesłychanie istotne dla jego procesu rehabilitacji. 
Pacjent ma obowiązek czuć się w głównej mierze odpowiednio, inaczej nie będzie w stanie należycie skoncentrować się na procesie rehabilitacji i oddać się ćwiczeniom tak jak muszą być one wykonywane. Jeżeli chodzi o zasady rehabilitacji, to jest ich kilka, a najważniejsze są cztery. Pierwsza zasada to powszechność, która głosi, że rehabilitacja ma być przeprowadzana dla każdego, kto ma ku temu potrzeby, że każdy ma prawo do kuracji, bez względu na rozpoznanie, wiek pacjenta oraz przede wszystkim na jego rokowanie. Druga reguła to wczesność, gra toczy się o inicjacja samego procesu rehabilitacji. Im rozpoczyna się ona wcześniej tym lepiej dla pacjenta, a w takim razie najprawidłowiej jeżeli zacznie się najprędzej jak jedynie to możliwe. Następna reguła to kompleksowość, a o co w niej idzie? A więc chodzi o to, żeby rehabilitacja przeprowadzana była przez grupę speców w tej dyscyplinie i żeby zaspokajane były w czasie niej wszelkie sfery pacjenta, a w związku z tym nie tylko kwestie fizyczne, lecz również psychiczne, duchowe oraz oczywiście społeczne. 
Ostatnia cecha to ciągłość, a więc chodzi o to aby nie przerywać rehabilitacji do momentu aż nie zostanie ona uznana za zakończoną.  Jeżeli ucierpicie Państwo na jakiekolwiek komplikacje z kręgosłupem, rwą kulszową czy dyskopatią, nie ma sensu odkładać z wizytą u specjalisty w tym wypadku zbawienna będzie rehabilitacja, którą gabinet zaświadcza na najważniejszym możliwym poziomie. Rehabilitacja jakiej się podejmujemy połączona jest z całościowym leczeniem, oznacza to, że nie koncentrujemy się tylko na paru wizytach, wywieramy sprawę do końca, dążąc do przywrócenia biegłości fizycznej w takim stopniu jak tylko jest to dopuszczalne. W gabinecie jesteśmy w stanie zaproponować Państwu niesłychanie kolosalny wachlarz usług rehabilitacyjnych. Rehabilitacja przebiega tu niezwykle dokumentnie, wykorzystując do tego najnowsze wyposażenia rehabilitacyjne oraz najnowsze rehabilitacyjna wiedzę, jaką nasi zawodowcy pozyskują w toku niezmiernie poważnej i długiej nauki – sprawdź ośrodek rehabilitacyjny Złota Rybka. Oprócz stereotypowych ćwiczeń rehabilitacyjnych, wykwalifikowany zespół terapeutów świadczy też usługi w zakresie blisko powiązanych z rehabilitacją usług a mianowicie terapią manualną, fizykoterapią, kinezyterapią czy masażem rehabilitacyjnym lub diagnostyka farmaceutyczną. Branżą gabinetu jest jednakże rehabilitacja ortopedyczna, rehabilitacja neurologiczna i medycyna sportowa. 
Zajmujemy się w następstwie tego między innymi dążeniem do usprawnień pacjenta po rozmaitych urazach ortopedycznych oraz zabiegach, a nawet w bólowych zespołach kręgosłupa czy także udarach mózgu. Prowadzimy renomowaną rehabilitację pourazową, oraz odnowę biologiczną, nagminnie biorąc uczestnictwo też w przygotowywaniu programów treningowych.